اهمیت دسترسی در طراحی سایت حرفه ای

وقتی که صحبت از طراحی وب سایت می شود، بسیاری از عناصر هستند که در روند طراحی و تعامل با کاربر تاثیر گذار می باشند. وقتی شما می خواهید برای کسب و کار خود وب سایتی را اندازی نمایید، اولین نگرانی قابلیت استفاده آن وب سایت می باشد. منظور از قابلیت استفاده بودن یک وب سایت را می توان به قابل دسترس بودن قسمتها و کاربرپسند بودن آن وب سایت نسبت داد.

اضافه کردن دکمه تماس به پیج اینستاگرام

شما نیز ممکن است در هنگام استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام به صفحاتی برخورد داشتید که در آنها دکمه تماس (contact) در کنار دکمه فالو درج شده و با لمس این دکمه گزینه های تماس تلفنی، ایمیل و نقشه آدرس نمایان می شود. این قابلیت در حال حاضر (مرداد 95) در حال تست بوده و برای کاربران همه کشورها در دسترس نمی باشد. در این مقاله نحوه اضافه کردن دکمه تماس در پیج اینستاگرام و تبدیل صفحه به صفحه کسب و کار را توضیح می دهیم. این دکمه می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت بازاریابی و مدیریت شبکه اجتماعی شما داشته باشد. اگر شما قبلا برای کسب و کار خود طراحی سایت کرده باشید می توانید لینک وب سایت خود و همچنین ایمیل . شماره تلفن مربوط به آن را در پروفایل کسب و کار خود اضافه نمایید.

آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال 2016

بالاخره پس از 2 سال، الگوریتم پنگوئن گوگل بروزرسانی شد. همانطور که می دانید عمده وظیفه این الگوریتم، مبارزه با وب سایت های اسپم و وب سایت هایی است که با ترفندهای کلاه مشکی خرید بک لینک و غیره، سعی در بهبود سئو و در نتیجه افزایش رتبه سایت خود دارند. در سال 2014 که این الگوریتم آپدیت شد، شاهد افت رتبه بسیاری از وب سایت های معروف بودیم و از آن موقع تا حالا هیچ آپدیتی از سوی گوگل اعمال نشده بود.

وقتی پروژه وب سایتی بدون راهنمایی یک طراح و با استفاده از قالبها و سیستم های سایت ساز آماده طراحی و تولید می گردد، خطاهایی جبران ناپذیر ایجاد می شود که طراحان وب با توجه به تجربه و آزمون و خطاهایی که انجام داده اند، از این اشتباهات دوری می کنند.

وقتی شما برای دوری از هزینه همکاری با طراحان سایت، خود بدون هیچ تجربه ای در این زمینه، با استفاده از ابزارهای آماده اقدام به راه اندازی وب سایت خود می کنید، عواملی را نادیده می گیرید که باعث دفع کاربران از سایت شما خواهد شد. شما به عنوان طراح سایت نیز می بایست از این اشتباهات دوری کرده تا نرخ ریزش کاربران شما کاهش یابد. و با ایجاد تجربه کاربری عالی، کاربران خود را در بازدید از سایت خود راضی نگه دارید و وب سایتی حرفه ای را تولید نمایید.

امکانات و آموزش اپلیکیشن گوگل الو (Allo)

همانطور که می دانید اپلیکیشن الو (allo) توسط شرکت گوگل در سپتامبر 2016 منتشر شد. گوگل با توسعه امکانات منحصر بفرد این اپلیکیشن ارتباطی، سعی در تسخیر کاربران این نوع از اپ ها را دارد. گوگل الو به ظاهر تمامی امکانات مرسوم اپ های ارتباطی و پیام رسان را دارد. ولی امکاناتی که بصورت اختصاصی در طراحی اپلیکیشن الو استفاده شده، این اپ را از سایر رقبای پیام رسان خود متمایز و قدرتمندتر می کند. در ادامه به شرح امکانات و آموزش ترفندهای این اپلیکیشن می پردازیم.

طراحی ریسپانسیو

امروزه طراحان وب و کاربرانی هستند که هنوز در مورد طراحی سایت های ریسپانسیو جدی نیستند و آنرا متدی گذرا می دانند. بعضی از طراحان بعلت تنبلی و یا نداشتن وقت کافی برای آپدیت دانش خود، از طراحی ریسپانسیو فراری بوده، و هنوز از شیوه های قدیمی جهت طراحی سایت مشتری خود استفاده می کنند.

جستجو