دکمه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی

افزایش ترافیک یک وب سایت تاثیر زیادی در افزایش فروش و برندینگ یک شرکت دارد. برای این افزایش ترافیک راهکارهای زیادی در حوزه بازاریابی اینترنتی معرفی شده است که یکی از بهترین راهکارها، افزایش ترافیک سایت با استفاده از شبکه های اجتماعی است. شما می توانید با راه اندازی صفحات کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی، کاربران و دنبال کنندگان خود را در این شبکه ها به وب سایت خود ارجاع دهید.

آموزش گوگل وبمستر تولز

گوگل وبمستر تولز مجموعه ای از ابزار رایگان گوگل است که نه تنها باعث آسانترن شدن پیمایش وب سایت شما و ثبت صفحات آن توسط گوگل بلکه به بهبود رتبه بندی سایت شما در نتایج گوگل نیز کمک خواهد نمود و امکانات مختلفی را به وب مستر سایتها ارائه می دهد. یکی از ابزار مهم آن تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت شماست.

اعتمادسازی کاربران وب سایت شما

امروزه حضور قدرتمند کسب و کارها در دنیای وب، بسیار امری حیاتی است. طراح و مدیریت وب سایت شرکتها نقش مهمی را در موفقیت کسب و کار آنان ایفا می کند. با افزایش حضور رقبا در این حوزه و افزایش استفاده کاربران از اینترنت، جهت پیدا کردن اطلاعات محصولات و خدمات کسب و کارها، اهمیت اعتماد سازی وب سایت دوچندان شده و می بایست این مهم را در طراحی و مدیریت سایت در نظر داشته باشیم.

اهمیت ساده سازی وب سایت

با نگاه به وب سایت های پیشرو و برندهای بزرگ دنیای وب می فهمیم که در طراحی و ساخت سایت خود، چقدر به ساده سازی اهمیت داده و از آن پیروی می کنند. کاربران نیز با الگوبرداری از این وب سایت ها تفاوت یک وب سایت پیشرفته و بروز را در دید اول، آن طراحی ساده و مینیمالیستی انجام شده در آن وب سایت می بینند. امروزه در یک طراحی سایت حرفه ای با حذف عناصر اضافه و با یک طراحی حداقلی پیشرفته و مدرن، از هرگونه شلوغی پرهیز نموده تا کاربر، راحت تر به هدف خود دست یابد.

اصول طراحی سایت برای افراد مسن

دسترسی و استفاده کاربران مسن از اینترنت، روز به روز در حال افزایش است. این گروه از کاربران می توانند اطلاعات مربوط به سلامت و پزشکی را در اینترنت جستجو نمایند. برای اوقات فراغت خود، رزرو بلیط سفر و هتل را اینترنتی انجام داده و از سفرهای درون شهری خود بکاهند. با افزایش رشد شبکه های اجتماعی، کاربران مسن نیز به این شبکه ها جذب شده و می توانند ارتباط بهتری با اقوام و دوستان خود داشته باشند.

تجربه کاربری وب سایت

این روزها عبارت تجربه کاربری را در طراحی سایت زیاد می شنویم. در مقالات طراحی سایت از اهمیت و طراحی مبتنی بر اصول آن صحبت می شود. تجربه کاربری بطور گسترده شامل احساسات و رفتارهای کاربر در هنگام استفاده از یک محصول، وب سایت، نرم افزار و اپلیکیشن موبایل است. در طراحی یک وب سایت توجه به نیاز کاربر هدف و آشنایی با روحیات آنان، طراحی راهبری آسان برای کاربر و جلوگیری از سردرگمی آنان از جمله موارد تاثیر گذار در بهبود تجربه کاربری هستند.

جستجو