گروه تجارت الکترونیک التج | بازاریابی اینترنتی

تدوین برنامه بازاریابی : مشتریان می توانند در صورت تمایل برای تدوین استراتژی بازاریابی وب سایت خود از گروه بازاریابی التج استفاده کنند. تدوین برنامه بازاریابی ویژه وب سایتها نیازمند به داشتن تخصص و دانش فنی لازم جهت ارائه بهترین استراتژی ممکن است. تیم بازاریابی التج با بهره گیری از متخصصین آگاه در این زمینه سعی در رفع نیازهای مشتریان در رابطه با تدوین برنامه بازاریابی دارد.

ارائه خدمات ترویجی : ترویج (promotion) یکی از بخشهای مهم علم بازاریابی است که شامل تبلیغات، روابط عمومی، مدیریت ارتباطات مشتری، تخفیفات و ... می باشد. تجارت الکترونیک التج، خدمات ترویجی متناسب با نیاز مشتری را کشف کرده و با بهترین کیفیت به او عرضه می کند تا بدینوسیله راه موفقیت وب سایت مورد نظر هموارتر گردد.

خدمات ترویجی:

بهینه سازی موتورهای جستجو

تبلیغات ppc گوگل

تبلیغات ptc وب سایتهای تبلیغاتی

تبلیغات اینترنتی در وب سایتهای معتبر و پر بازدید

روابط عمومی مبتنی بر شبکه های اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

و...

بهینه سازی موتورهای جستجوگر : امروزه موتورهای جستجو نقش بسزایی در موفقیت یک تجارت آنلاین ایفا می کنند. بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه در موتورهای جستجو یکی از خدمات مهمی است که گروه التج به مشتریان خود متناسب با نیاز آنان ارائه می دهد.

خلاصه ای از خدمات ارائه شده عبارتند از :

طراحی اصولی مبتنی بر سئو

تنظیم کلمات کلیدی مورد نظر

تدوین مطالب متناسب با کلمات کلیدی

معرفی وب سایت به موتورهای جستجو

ساخت نقشه سایت و معرفی آن به موتورهای جستجو

ارتباط سایت با گوگل آنالیزور و گوگل وب مستر

بهینه سازی ویژه شبکه های اجتماعی

و...

بازاریابی شبکه های اجتماعی : با گسترش روزافزون کاربران شبکه های اجتماعی و استفاده روزانه کاربران از این شبکه ها، بازاریابی شبکه های اجتماعی را به یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار بر موفقیت یک کسب و کار آنلاین تبدیل کرده است.

گروه التج با رعایت اصول لازم این نوع بازاریابی مبتنی بر روابط عمومی، به مشتریان خود این امکان را می دهد تا از شبکه های اجتماعی به نحو احسن در پیشبرد برنامه های بازاریابی خود برخوردار شوند.

گروه بازاریابی التج آماده ارائه خدمات بازاریابی به شما عزیزان در شهر تهران و جزیره کیش می باشد.

مشاور تهران: 09128472721 ( آقای حشمتی )

مشاور کیش: 09128149167 ( آقای حاج بابایی )