مشاوره طراحی سایت

"مشورت باعث کاهش هزینه ها و افزایش احتمال رسیدن به موفقیت است."

عدم مشورت گرفتن از متخصصین برای شروع یک پروژه طراحی سایت، باعث سردرگمی و توهماتی می شود که پروژه و کسب و کار ما را رو به نابودی خواهد کشید. با درخواست مشاوره از متخصصان وارد و به روز در این حوزه می توان در کاهش خسارات ناشی از نبود دانش فنی، به خوبی عمل نمود.

گروه طراحی سایت التج، با توجه به دانش و سابقه کارشناسان خود در امر طراحی وب سایت آماده است تا قبل از اجرای پروژه خود، شما را در این امر یاری داده و از مشاوره ما بهره مند گردید.

مشاوره طراحی سایت

هدف شما از طراحی سایت

مهم ترین پرسشی است که می بایست در رابطه با پروژه، از خود بپرسید این است که هدف شما از طراحی سایت مربوطه چیست؟ ما با طرح این سئوال از شما به خیلی از جوابها خواهیم رسید که در انجام یک مشاوره مطلوب کمک شایانی خواهد نمود. وقتی هدف شما از انجام این پروژه مشخص گردد، ما می توانیم با توجه به اهدافتان بهترین راهکار ممکن را برای شما برنامه ریزی کنیم. تعیین اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، همچنین چشم انداز و ماموریت کسب و کارتان برای انجام پروژه طراحی سایت بسیار ضروری است.

بازار هدف و مشتریان شما

با شناسایی بازار هدف و مشتریانی که در آینده قرار است از طریق این وب سایت بدست آورید می تواند دید خوبی به طراح سایت بابت انجام پروژه بدهد. این عامل نه تنها برای بازاریابی آینده کسب و کار شما مهم است بلکه از نظر طراحی نیز به ما کمک خواهد نمود که برای چه گروهی از مخاطبان می بایست وب سایت را طراحی کنیم.

وب سایت شما چه کار خواهد کرد؟

شما برای رسیدن به هدفتان نیاز به چه نوع وب سایتی خواهید داشت و از چه روشی برای انجام وظیفه وب سایت استفاده خواهید کرد. اینها پرسشهایی است که ما با تحلیل نوع وب سایت و هدف شما، بهترین پاسخ ها را بدان خواهیم داد.

تحلیل نمونه های مشابه پروژه شما

اگر قبلا در اینترنت جستجو داشته اید و از وب سایت های مشابه با پروژه خود بازدید داشته اید در جلسه مشاوره معرفی نمایید. حتی اگر وب سایتی در یک حوزه نامرتبط بود که برای شما جذابیت داشته و خواهان طراحی مانند آن هستید به ما معرفی نمایید. اینکار چندین چیز را به ما در رابطه با انجام طراحی وب سایت شما نشان خواهد داد. همچنین در جلسه مشاوره به جستجوی چند وب سایت مربوط به پروژه شما پرداخته و نظرات جمعی دو طرف در رابطه با هرکدام مطرح می گردد.

تحلیل رقبا

از مهم ترین مباحثی است که می بایست در جلسه مشاوره مطرح گردد. تحلیل رقبای شما آینده کسب و کار و اندازه کسب و کار شما راتعیین خواهد نمود. بدون تحلیل رقبا نمی توان دید درستی از انجام یک پروژه موفق داشت. می بایست نقاط قوت و ضعف آنان را شناخت و بر اساس آنها در آینده عمل نمود.

تعیین برنامه بازاریابی وب سایت

هیچ کسب و کاری بدون داشتن یک پلن بازاریابی موفق نخواهد شد. اساسا عملیات بازاریابی می بایست قبل از انجام تصمیم در رابطه با انجام یک پروژه صورت پذیرد. تحلیل و شناخت نیاز و بازار از جمله عواملی هستند که در همان ابتدای راه می تواند شکست و یا موفقیت پروژه شما را معین کنند.

بعد از اجرای طراحی سایت، شما نیاز به برنامه ای ترویجی جهت معرفی وب سایت خود و کسب بازدید خواهید داشت. کارشناسان بازاریابی اینترنتی گروه التج می توانند پلن بازاریابی شما را تهیه و در اجرای صحیح آن شما را یاری دهند.

رابط کاربری و گرافیک وب سایت

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان معمولا زیبایی یک وب سایت است و نه کارآیی آن. مشتریانی داشتیم که وب سایت بسیار زیبایی برای آنها طراحی نموده ایم ولی صرفا با نبود محتوای قوی و برنامه تدوین شده نتوانستند به موفقیت دست یابند. برای طراحی رابط کاربری و گرافیک وب سایت می بایست شخصیت برند شما و اهدافتان مد نظر قرار گیرد. هر نوع طرحی برای هر نوع وب سایتی مناسب نیست و می بایست با استفاد از یک راهنمای سبک که توسط ما تدوین می شود اقدام به طراحی وب سایت شما نمود.

مشاوره تلفنی

جهت انجام مشاوره تلفنی می توانید با شماره تلفن: 44826380-021 تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

مشاوره حضوری

جهت تعیین وقت و درخواست مشاوره حضوری در دفتر شما و یا دفتر ما می توانید از طریق شماره تلفن 44826380-021 درخواست خود را مطرح نمایید.

مشاوره آنلاین

جهت انجام مشاوره آنلاین طراحی سایت می توانید یک ایمیل به آدرس info@ eletej.com ارسال نمایید تا مشاورین ما به صورت آنلاین سئوالات خود را در رابطه با پروژه شما مطرح نموده و راهکارهای لازم را به شما ارائه دهند.