6 اشتباه نابخشودنی و رایج در طراحی وب

با پیشرفت تکنولوژی و بهبود تکنیکهای طراحی سایت، این صنعت با تغییرات و دگرگونی های پی در پی مواجه است. بسیاری از طراحان وب که درگیر پروژه های طراحی هستند به دلایل گوناگون ممکن است از روشها و متد قدیمی در وب سایت های طراحی شده توسط آنان استفاده کنند. البته گاهی نیز اصرار مشتری بر استفاده از یک تکنیک قدیمی این مسائل را ایجاد می کند.

7 نکته مهم در بهبود تعامل  کاربر با وب سایت شما

منظور از تعامل کاربر هرگونه عمل انجام شده توسط کاربر در وب سایت است مانند: پر کردن یک نظر سنجی، فرم تماس با ما، ثبت نام در خبرنامه و گشت و گذار در سایت.
بهبود تعامل کاربر با وب سایت شما می تواند منجر به افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری شود و در نهایت به افزایش فروش خدمات و محصولات شما بیانجامد. حال به شرح عواملی می پردازیم که به این روند کمک کرده و باعث افزایش تعامل کاربران می گردند.

افزایش سرعت سایت

یکی از بخشهای مهم طراحی و برنامه نویسی سایت بهینه سازی سرعت سایت است. که اغلب توسط طراحان سایت فراموش می گردد. شما به عنوان مشتری یک شرکت طراحی سایت می بایست این افزایش سرعت را از آنها بخواهید تا همزمان با انجام پروژه بهینه سازی و افزایش سرعت سایت نیز در دستور کار قرار گیرد.

طراحی سایت برای شرکت

اهمیت طراحی یک وب سایت قوی برای اغلب شرکت ها بسیار موضوع مهمی می باشد. شما شرکتی ایجاد نموده اید و در حوزه ای مشغول گسترش کسب و کار خود هستید. در کار خود پیشرفت کرده اید و همه چیز خوب به نظر می رسد. اما طراحی سایت شرکت شما چیز دیگری بیان می کند.

طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک و فروشگاهی

بدیهی است که در چند سال اخیر اکثر کسب و کارها به حضور در فضای اینترنت و ارائه خدمات و محصولاتشان از طریق وب سایتهای تجارت الکترونیک بسیار علاقه مند گردیده اند. بر اساس آمار نرخ رشد خرده فروشی از طریق وب سایتهای تجارت الکترونیک سال به سال در حال افزایش است.

طراحی فرم تماس

همه ما خواهان وب سایت هایی هستیم که پر بازدید باشند، و کلی هزینه زمانی و مادی صرف بهینه سازی سایتها جهت بهبود رتبه در موتورهای جستجو می کنیم. اما اگر در پس این همه تلاش و افزایش بازدید نرخ تبدیلی (بازدیدکننده به مشتری) وجود نداشته باشد وب سایت مربوطه عملا کارآیی و سودآوری نخواهد داشت.

جستجو