بهبود تجربه کاربری با استفاده از دکمه های وب

تجربه کاربری وب سایت

وقتی کاربر به وب سایتی سر می زند، با کلیک بر روی یک دکمه تعاملی در سایت ارتباط خود را آغاز می کند. اهمیت طراحی این دکمه ها بسیار زیاد است و می تواند تاثیر زیادی را در روند تجربه کاربر از وب سایت شما داشته باشد. در صنعت تولید دستگاههای دیجیتال و کامپیوتری نیز این امر برای طراحان محصول بسیار اهمیت دارد.

مشکلات و اشتباهات رایج در طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه دیگر همه ما از اهمیت دستگاههای تلفن همراه در پیشبرد اهداف بازاریابی اینترنتی خود اطلاع داریم. با افزایش روزافزون کاربران و بوجود آمدن تکنیک طراحی سایت ریسپانسیو، اهمیت طراحی سایت پاسخگو به انواع دستگاهها و طراحی بهینه برای آنها شدت یافته است. لذا طراحی صحیح و در پایان ایجاد تجربه کاربری مناسب می تواند به کارآیی وب سایت شما افزوده و در نهایت به نرخ تبدیل بالای بازدیدکننده به مشتری بیانجامد.

7 دلیل برای استفاده از طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

در این مقاله به دلایل استفاده از طراحی سایت بهینه برای موبایل و تبلت می پردازیم تا ضرورت استفاده از تکنیکهای این نوع طراحی را با هم مرور نماییم.

عوامل موثر در افزایش سرعت تولید پروژه توسط طراحان سایت

افزایش سرعت طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت در بعضی مواقع بسیار پیچیده می شوند و تیم های طراحی سایت را مجبور به صرف توان و زمان بیشتری برای به انجام رساندن آن می کند. گاهی چندین پروژه در دست طراحان است که سختی و فشردگی کار را دو چندان می کند.لذا می بایست با برنامه ریزی دقیق و موثر در کمترین زمان پروژه های طراحی سایت را انجام و به مشتری تحویل داد. از آنجا که ما نیز با این مشکلات مواجه بودیم به عواملی می پردازیم که سرعت تولید طراحی سایت را بالا می برد.

5 نکته مهم در طراحی و محتوای صفحات درباره ما

طراحی صفحات درباره ما

همه ما با استفاده از تکنیکهای بازاریابی اینترنتی سعی در افزایش بازدید کنندگان وب سایت خود و در نتیجه افزایش نرخ تبدیل آنان به مشتری داریم. در این بین صفحاتی از وب سایت هستند که کمتر به آنها توجه شده است و این صفحات می توانند برگ برنده شما جهت بالا بردن نرخ تبدیل باشند. یکی از این صفحات مهم، صفحه درباره ما می باشد. صحات درباره ما معمولا اولین محتوایی است که در یک وب سایت بارگذاری می گردد و مدیران وب سایت ها تا مدت زمان زیادی نیاز به آپدیت این صفحات نمی بینند.

چهار عامل مهم در تایپوگرافی ریسپانسیو

تایپوگرافی ریسپانسیو

استفاده از تکنیک طراحی سایت ریسپانسیو یعنی بهبود کارآیی و نمایش محتوای سایت در دستگاههای موبایل و تبلت، لذا روند تایپوگرافی در این متد بسیار اهمیت دارد. و عدم رعایت اصول آن می تواند مشکلاتی را در نسخه موبایل شما ایجاد نماید.

تایپوگرافی از همان ابتدای پیدایش وب همیشه چالش برانگیز بوده و وجود نمایشگرها و مرورگرهای مختلف می توانست در تایپوگرافی تاثیر گذار باشد. طراحان وب با استفاده از یک لایه ثابت که معمولا 960 پیکسل بود به طراحی و تنظیم سایز دیگر موارد می پرداختند و روند تایپوگرافی را نیز بهبود می بخشیدند.

جستجو