افزایش سرعت طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت در بعضی مواقع بسیار پیچیده می شوند و تیم های طراحی سایت را مجبور به صرف توان و زمان بیشتری برای به انجام رساندن آن می کند. گاهی چندین پروژه در دست طراحان است که سختی و فشردگی کار را دو چندان می کند.لذا می بایست با برنامه ریزی دقیق و موثر در کمترین زمان پروژه های طراحی سایت را انجام و به مشتری تحویل داد. از آنجا که ما نیز با این مشکلات مواجه بودیم به عواملی می پردازیم که سرعت تولید طراحی سایت را بالا می برد.

طراحی صفحات درباره ما

همه ما با استفاده از تکنیکهای بازاریابی اینترنتی سعی در افزایش بازدید کنندگان وب سایت خود و در نتیجه افزایش نرخ تبدیل آنان به مشتری داریم. در این بین صفحاتی از وب سایت هستند که کمتر به آنها توجه شده است و این صفحات می توانند برگ برنده شما جهت بالا بردن نرخ تبدیل باشند. یکی از این صفحات مهم، صفحه درباره ما می باشد. صحات درباره ما معمولا اولین محتوایی است که در یک وب سایت بارگذاری می گردد و مدیران وب سایت ها تا مدت زمان زیادی نیاز به آپدیت این صفحات نمی بینند.

تایپوگرافی ریسپانسیو

استفاده از تکنیک طراحی سایت ریسپانسیو یعنی بهبود کارآیی و نمایش محتوای سایت در دستگاههای موبایل و تبلت، لذا روند تایپوگرافی در این متد بسیار اهمیت دارد. و عدم رعایت اصول آن می تواند مشکلاتی را در نسخه موبایل شما ایجاد نماید.

تایپوگرافی از همان ابتدای پیدایش وب همیشه چالش برانگیز بوده و وجود نمایشگرها و مرورگرهای مختلف می توانست در تایپوگرافی تاثیر گذار باشد. طراحان وب با استفاده از یک لایه ثابت که معمولا 960 پیکسل بود به طراحی و تنظیم سایز دیگر موارد می پرداختند و روند تایپوگرافی را نیز بهبود می بخشیدند.

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه دیگر همه ما از اهمیت دستگاههای تلفن همراه در پیشبرد اهداف بازاریابی اینترنتی خود اطلاع داریم. با افزایش روزافزون کاربران و بوجود آمدن تکنیک طراحی سایت ریسپانسیو، اهمیت طراحی سایت پاسخگو به انواع دستگاهها و طراحی بهینه برای آنها شدت یافته است. لذا طراحی صحیح و در پایان ایجاد تجربه کاربری مناسب می تواند به کارآیی وب سایت شما افزوده و در نهایت به نرخ تبدیل بالای بازدیدکننده به مشتری بیانجامد.

طراحی سایت

یک وب سایت بداخلاق مانند یک کارمند و یا یک فروشنده بد اخلاق است.یک فروشنده بد اخلاق که هیچ کمکی به مشتریان نکرده و فروش یک کسب و کار را پایین می آورد. وب سایتها نیز مانند یک فرد فروشنده می توانند در موفقیت و عدم موفقیت کسب و کار ما نقش داشته باشند. حال به بررسی مشکلات اخلاقی یک وب سایت می پردازیم!!!

جستجو