گروه طراحی سایت در تهران

طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، شخصی و سازمانی توسط گروه التج در تهران همراه با خدمات بازاریابی اینترنتی و سئو انجام می گیرد.

از مزایای طراحی سایت با این گروه، ارزیابی رقبا و تحلیل بازار کسب و کار شما در فضای مجازی بوده و موفقیت وب سایت شما را تحلیل خواهند نمود. این مسئله در کسب رتبه شما در موتورهای جستجو اهمیت فراوانی خواهد داشت.

سئو در سال 2017

همه ما می خواهیم وب سایتمان در موتور جستجوی گوگل بالاترین جایگاه ها را داشته باشد تا بوسیله آن بتوانیم کسب و کار خود را رونق دهیم. از آنجا که تا حدود 200 عامل تاثیرگذار در کسب رتبه و بهبود سئو وجود دارد که تعداد زیادی از آنها ثابت شده اند و بخشی از آنها نتیجه آزمون و خطای متخصصان سئو می باشد، بهینه سازی سایت را به کاری پر زحمت و پر ریسک بدل نموده است.

سرویس تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

این روزها شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تبلیغی در قسمت نوتیفیکیشن های دستگاه شما نمایش داده شده باشد. این نوع تبلیغ معمولا دارای متن و تصویر بوده و کاربر با کلیک بر روی آن به لینک هدف آگهی، ارجاع داده می شود. این نوع تبلیغات، پوش نوتیفیکیشن نامیده می شود و روز به روز در حال گسترش است.

راهنمای سبک در طراحی سایت

همانطور که می دانید طراحی و ساخت وب سایت روز به روز پیچیده تر می گردد و برای طراحی آن، نیاز به یک تیم می باشد. در طراحی باید اطمینان حاصل شود که وب سایت ایجاد شده برای رسیدن به اهداف کسب و کار مورد نظر و ایجاد یک تجربه کاربری خوب بهینه شده است. یکی از راههایی که می توان مطمئن شد تیم در مسیر درستی قرار دارد ایجاد راهنمای سبک (style guide) است.

چگونه یک وب سایت طراحی کنیم

امروزه برای شروع یک کسب و کار و یا گسترش یک کسب و کار قدیمی، ایجاد یک وب سایت ضروری می باشد. روش های مختلفی برای شروع طراحی سایت در دسترس است که بنا به نیاز شما قابل استفاده هستند. ولی این راه و روش ها آنقدر زیاد هستند که گاها دچار سردرگمی شده و انتخاب بهترین نحوه طراحی سایت را مشکل خواهد نمود. در این مقاله به بررسی این موضوع که چگونه یک سایت موفق با توجه به نیاز خود ایجاد کنیم می پردازیم.

تبدیل سایت به اپلیکیشن

امروزه با رشد روزافزون کاربران موبایل در فضای اینترنت اهمیت طراحی وب سایت های سازگار با موبایل (ریسپانسیو) افزایش یافته است. این نوع طراحی بر اساس سایز دستگاه کاربر واکنش نشان داده و ابعاد و اجزای وب سایت متناسب با ابعاد دستگاه فیت می شوند.

در این نوع طراحی دیگر نیاز به طراحی وب سایتی جدا برای نسخه موبایل نمی باشد و همان قالبی که در ابعاد دسکتاپ و لپ تاپ نمایش داده می شود، در نسخه موبایل واکنش نشان داده و سازگار با موبایل می گردد. در این نوع وب سایت ها، کاربر موبایل دیگر نیازی به لمس بزرگنمایی نداشته. چراکه تمامی اجزای وب سایت متناسب با دستگاه او تغییر سایز داده اند.

جستجو