طراحی سایت کاربر محور

گاهی اوقات طراحان سایت با تمرکز به نکات فنی و چالشهای پیش روی آنان در هنگام طراحی و رفع آن چالشها، از هدف نهایی یک وب سایت که همان بازدیدکنندگان هستند غافل می شوند. در این مقاله به چند راه که می تواند در بهبود تجربه کاربری وب سایت شما تاثیرگذار باشد و وب سایت شما را کاربر محورتر نماید می پردازیم.

طراحی فرم ورود سایت

امروزه با هرچه کاربردی و تعاملی تر شدن وب سایت ها و افزایش ارتباط کاربران با سایت، اهمیت فرم های ورود و بهینه سازی آنها افزایش پیدا کرده است. در زیر به شرح عواملی که استفاده از فرم ها ی ورود را برای کاربران کاربردی تر می سارند خواهیم پرداخت.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

امروزه رشد و توسعه برند برای خیلی از کسب و کارها، بدون داشتن یک وب سایت امکان پذیر نیست. راه اندازی وب سایت نیز با گذر زمان برای هر کسی با وجود قالبهای آماده و سیستم های مدیریت محتوای رایگان امکان پذیر شده است. با استفاده از این ابزار می توان در هزینه های زمانی و مادی صرفه جویی کرد. ولی استفاده از طراحی اختصاصی دارای مزایایی است که در قالبهای آماده وجود ندارد. در ادامه به شرح این مزایا می پردازیم.

اشتباهات متداول در طراحی سایت

طراحی سایت جهت ایجاد تعامل هر گز آسان نبوده است. این نوع طراحی نیازمند برنامه ریزی دقیق و تجزیه و تحلیل رفتار کاربران است. امروزه کاربران خیلی سخت تر به انیمیشن ها و تصاویر براق و متحرک تحت تاثیر قرار می گیرند و ایجاد تعامل با آنها روز به روز سخت تر و در حال تغییر است. در این بین مشکلات و اشتباهاتی رایجه در طراحی سایت ها جهت ایجاد تعامل بهتر وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

بهبود راهبری کاربر در وب سایت

راهبری کاربر و راحتی حرکت آنان در وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. شما با ایجاد عواملی که در راهبری او تاثیر دارد می توانید ثبات کاربر را در سایت افزایش داده و در نتیجه وب سایتی موفق تر با نرخ تبدیل بالا را رقم بزنید. در این مقاله به شرح چند عامل که به راهبری و ثبات کاربر در سایت شما کمک خواهد کرد می پردازیم.

خدمات سئو تضمینی

بسیاری از مشتریان خواهان ارائه خدمات تضمینی سئو از سرویس دهندگان سئو هستند که برای مثال تضمین کنند وب سایتشان در طول 3 ماه در یک کلمه کلیدی مشخص به رتبه یا صفحه اول گوگل ارتقاء پیدا کند. این امر غیر ممکن است که خدمات بهینه سازی سایت (سئو) تضمینی باشد. اگرچه هستند سرویس دهندگانی که در وب سایتها و تبلیغات خود از کلمه تضمین استفاده می کنند که خود می دانند جنبه کاملا تبلیغاتی جهت ترغیب مشتری دارد.

جستجو