نرخ تبدیل کاربر به مشتری

وب سایت های مختلفی در حوزه تجارت الکترونیک وجود دارند که محصولات و خدمات مختلفی را ارائه می دهند. هدف نهایی این وب سایت ها می بایست افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری باشد. نرخ تبدیل صرفا انجام عمل خرید توسط کاربر نیست، بلکه هر هدف سودمند دیگری مانند ارائه اطلاعات تماس، عضویت در خبرنامه و ... می تواند در نهایت به افزایش نرخ تبدیل بیانجامد.لذا چگونگی تاثیرگذاری بر روی کاربر و عوامل موثر بر افزایش این نرخ می تواند برای طراحان سایت بسیار اهمیت داشته باشد.

فریم ورک بوت استرپ - bootstrap

اگر شما به عنوان طراحی سایت به دنبال راه حلی جهت ایجاد طراحی سایت ریسپانسیو باشید، بهترین راهکار ممکن استفاده از بوت استرپ می باشد. با بررسی وب سایت برندهای جدید و وب سایت های سازگار با موبایل که به خوبی طراحی شده اند، خواهید فهمید که اکثر آنها از بوت استرپ استفاده کرده اند. سهولت استفاده و انعطاف پذیری آن از جمله دلایل محبوبیت آن است.

طراحی سایت فلت

دو غول بزرگ صنعت کامپیوتر یعنی مایکروسافت و اپل طراحی فلت را در محصولات خود بکار برده و باعث فراگیر شدن این نوع طراحی شدند. مایکرسافت این نوع طراحی را در ابتدا برای ویندوز 8 بکار برد و همچنین در طراحی ویندوز فون نیز از این متد استفاده کرد. با گذشت زمان طراحان سایت نیز با توجه به استقبال کاربران از این نوع طراحی، رو به طراحی سایت فلت آورده و در پروژه های خود از این متد استفاده می کنند.

وب سایت موبایلی یا اپلیکیشن موبایل

در حال حاضر با رشد روزافزون و گسترش سریع کاربران تلفن هوشمند در فضای مجازی، صاحبان کسب و کارهای مختلف را به سمت راهکارهای جذب این نوع کاربران کشانده است. آنها با ایجاد وب سایت ریسپانسیو و اپلیکیشن های موبایل سعی در حضور هر چه قدرتمند تر خود در این بازار را دارند. حال پرسشی ذهن آنها را درگیر کرده که از کدام راهکار استفاده نمایند؟ استفاده از کدام راهکار نتیجه بخش تر بوده و می تواند به فروش کالا و خدمات آنها کمک نماید؟

انتخاب عکس برای وب سایت

گاهی مواقع طراحان و مدیران وب سایت ها جهت انتخاب تصاویر خیلی عجله کرده و در نهایت با انتخاب تصاویر نامناسب، فرصتی بزرگ جهت تاثیرگذاری بر مخاطب را از دست می دهند. در ادامه به نکاتی که در انتخاب عکس مناسب به شما کمک خواهد کرد را ذکر می کنیم.

تجربه کاربری در طراحی سایت

یکی از مهمترین عوامل و اهداف نهایی طراحی سایت، ایجاد تجربه کاربری مناسب می باشد. در بین تمامی عناصر وب سایت 3 عامل هستند که تاثیر زیادی در روند بهبود تجربه کاربری دارند. شما با ایجاد تغییراتی در طراحی این 3 عنصر، می توانید تاثیر زیادی بر روند تعامل کاربران با سایت و ایجاد ارتباط بهتر آنها داشته باشید. شما با ایجاد یک تجربه کاربری مناسب می توانید در بالا بردن نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری کمک نموده و باعث رشد وب سایت خود خواهید شد.

جستجو