بهینه سازی سایت - سئو

"استراتژی بدون تاکتیک کندترین مسیر پیروزی است و  تاکتیک بدون استراتژی هیاهوی قبل از شکست است" سان تزو

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر :

امروزه موتورهای جستجو نقش بسزایی در موفقیت یک تجارت آنلاین ایفا می کنند. بهینه سازی سایت و کسب رتبه در موتورهای جستجو یکی از خدمات مهمی است که گروه التج به مشتریان خود متناسب با نیاز آنان ارائه می دهد.

برای سئو یا بهینه سازی مناسب یک سایت نیاز به هماهنگی بین زیرساختهای فنی، کیفیت و قالب بندی مطالب و لینکهای داخلی و خارجی می باشد.

تیم بهینه سازی سایت گروه التج خدمات سئوی مشتریان خود را با تحقیق کلمات کلیدی متناسب با وب سایت آنان و همچنین تحلیل رقبای آنان در فضای مجازی آغاز می نماید. متعاقب این تجزیه و تحلیل ها استراتژی اصلی وب سایت مشتری و تاکتیک پیروزی در این رقابت پایه ریزی می شود.

یهینه سازی سایت - سئو

از آنجا که عملیات سئوی سایت ها امریست طولانی مدت و متداوم، آموزشهای لازم جهت حفظ استراتژی تعریف شده به مدیران سایتها ارائه می گردد تا با مدیریت صحیح وب سایتشان بتوانند از تاکتیکهای طراحی شده جهت بهینه سازی سایت خود استفاده نمایند و همچنین از تغییرات اتفاقی الگوریتم گوگل که ممکن است یر روی نتایج تاثیر زیادی بگذارد با خبر شوند تا تاکتیک مناسب آن الگوریتم اجرا گردد.

خلاصه ای از خدمات بهینه سازی سایت ارائه شده عبارتند از :

تحلیل رقبای شما در مورد انتخاب کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما

تجزیه و تحلیل زیرساختهای فنی وب سایت فعلی شما از جمله کیفیت برنامه نویسی، فضای میزبانی و سرعت آن، ساختار نقشه سایت و آدرسهای آن برای سئو

تحقیق در مورد کلمات کلیدی مورد نظر شما و انتخاب کلمات کلیدی هدف

تحلیل مطالب فعلی وب سایت شما و تدوین مطالب متناسب با سئو و کلمات کلیدی

تجریه و تحلیل لینکهای داخلی و خارجی

معرفی وب سایت به موتورهای جستجو

ساخت نقشه سایت و معرفی آن به موتورهای جستجو

ارتباط سایت با گوگل آنالیزور و گوگل وب مستر

بهینه سازی ویژه شبکه های اجتماعی

و..

چه موقع برای آغاز سئو و بهینه سازی یک سایت مناسب است؟

برای وب سایت های جدید و بخصوص فروشگاههای الکترونیک و یا وب سایت های با اهداف تجارت الکترونیک، پیشنهاد می شود که قبل از شروع برنامه نویسی و طراحی سایت خود از متخصصان سئو در رابطه با انتخاب مناسب سیستم های مدیریت محتوا (cms) ، فروشگاه سازها، نوع طراحی و ساختار سایت مشاوره بگیرند.

برای وب سایتهای قدیمی با توجه به مشکل آنان، می توان در زمان مناسب از رکود ترافیک وب سایت و در نتیجه کاهش درآمد آنلاین آنها جلوگیری نمود. هیچوقت برای سئوی وب سایت شما دیر نیست و با تهیه تاکتیک مناسب می توان تغییرات زیادی در بهبود بهینه سازی سایت شما ایجاد نمود.

کلمات کلیدی شاه کلید سئو

کلمات کلیدی در بهینه سازی وب سایت ها نقش حیاتی بازی می کنند، شما با کسب رتبه در جستجوی کلمه کلیدی خاصی میتوانید ترافیک سایت خود را بالا ببرید، ولی آیا این ترافیک می تواند فروش شما یا سطح معرفی و محبوبیت برند شما را بالا ببرد؟ پس تفاوت زیادی است بین انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای برند شما.

ما با تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما سعی در ارتقاء موقعیت برند شما در فضای مجازی را داریم و نه کسب ترافیک و افزایش بازدیدی که منجر به فروش و یا ارتقاء برند شما نشود.

با تمرکز بر روی کلمات کلیدی مناسب، تهیه استراتژی و تاکتیک مناسب می توان تغییرات چشمگیری در بهینه سازی سایت ایجاد نمود و در نتیجه به فروش بهتر و یا افزایش محبوبیت برند دست یافت.

گروه بهینه سازی سایت التج آماده ارائه خدمات سئو به شما عزیزان در شهر تهران و جزیره کیش می باشد.