شخصیت برند در طراحی سایت

یکی از مسائلی که گاها در طراحی سایت به آن توجهی نمی شود، اهمیت به شخصیت برند در طراحی وب سایت است. طراحی یک سایت بدون شخصیت و کپی شده از دیگر سایتها می تواند به ریزش کاربران شما بیانجامد. لذا اهمیت شخصی سازی طراحی بسیار اهمیت دارد. در ادامه به شرح عواملی در طراحی می پردازیم که در این شخصیت سازی نقش دارند.

طراحی وب سایت فروشگاهی

همانطور که در مقالات قبلی گفته بودیم، دسترسی آسان و مناسب کاربران، در فروشگاه های اینترنتی می توانید اهمیت فراوانی داشته باشد. در این مقاله به شرح عواملی می پردازیم که در ساده سازی دسترسی و افزایش قابلیت وب سایت نقش می آفرینند.

افزایش فروش وب سایت های فروشگاهی

هدف نهایی یک وب سایت فروشگاهی جذب بازدیدکننده بیشتر و در نهایت فروش بیشتر محصولات است. نحوه طراحی سایت می تواند تاثیر زیادی در روند فروش داشته باشد. با بکارگیری اصول و تغییراتی جزیی در طراحی، می توان تغییراتی بزرگ را در بازدهی یک وب سایت فروشگاهی ایجاد نمود. در این مقاله به چند نکته مهم که تجربه کاربری را در جهت بهبود تعامل با کاربر توسعه می دهد و در نهایت به بالا رفتن نرخ تبدیل کاربر به مشتری می انجامد، می پردازیم.

طراحی سایت مخصوص خانمها

زنان در مقایسه مردان دارای دیدگاههای متفاوتی در مورد رنگها و طرحها هستند. نوع چیدمان منزل و انتخاب رنگها معمولا بر عهده خانمها می باشد. آنها درک بهتری از رنگها داشته و تفاوت طیفهای مختلف رنگی را بهتر از آقایان درک کرده و به آن اهمیت می دهند. لذا در طراحی یک سایت حرفه ای مخصوص بانوان، می بایست این موارد را در نظر داشته و در انتخاب رنگ و نوع طراحی وسواس بیشتری به خرج داد. 

مهارتهای ضروری برای طراحان سایت

با رشد روزافزون صنعت طراحی سایت، رقابت در این حوزه روز به روز در حال سخت تر می شود و طراحان سایت برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیازمندند تا هرچه بهتر در این حوزه حرفه ای عمل نمایند. در این مقاله به چند مهارتی که تبحر در آنها می تواند برگ برنده یک طراح سایت باشد اشاره می کنیم. البته به جزء مهارتهای پایه وب مانندhtml و css و ...

اشتباهات مهلک در طراحی سایت

از اهمیت طراحی سایت در جلب اعتماد کاربران صحبت زیاد شده است. کاربران امروزی با حرفه ای گری تمام قادر به تشخیص اعتبار وب سایت مورد بازدید در چند ثانیه هستند. با ایجاد طراحی سایت حرفه ای در راستای جلب اعتماد کاربران، می توانید به بازگشت آنها و تبدیل آنان به مشتری امیدوار باشید. طراحی یک سایت نامناسب می تواند منجر به خروج کاربر از سایت شده و آنها را به سمت رقبای شما سوق دهد. حالا به شرح 3 اشتباه در طراحی سایت که کاربران را از سایت شما فراری می دهد می پردازیم.

جستجو