تجربه کاربری وب سایت

این روزها عبارت تجربه کاربری را در طراحی سایت زیاد می شنویم. در مقالات طراحی سایت از اهمیت و طراحی مبتنی بر اصول آن صحبت می شود. تجربه کاربری بطور گسترده شامل احساسات و رفتارهای کاربر در هنگام استفاده از یک محصول، وب سایت، نرم افزار و اپلیکیشن موبایل است. در طراحی یک وب سایت توجه به نیاز کاربر هدف و آشنایی با روحیات آنان، طراحی راهبری آسان برای کاربر و جلوگیری از سردرگمی آنان از جمله موارد تاثیر گذار در بهبود تجربه کاربری هستند.

مهارتهای ضروری برای طراحان سایت

با رشد روزافزون صنعت طراحی سایت، رقابت در این حوزه روز به روز در حال سخت تر می شود و طراحان سایت برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیازمندند تا هرچه بهتر در این حوزه حرفه ای عمل نمایند. در این مقاله به چند مهارتی که تبحر در آنها می تواند برگ برنده یک طراح سایت باشد اشاره می کنیم. البته به جزء مهارتهای پایه وب مانندhtml و css و ...

شخصیت برند در طراحی سایت

یکی از مسائلی که گاها در طراحی سایت به آن توجهی نمی شود، اهمیت به شخصیت برند در طراحی وب سایت است. طراحی یک سایت بدون شخصیت و کپی شده از دیگر سایتها می تواند به ریزش کاربران شما بیانجامد. لذا اهمیت شخصی سازی طراحی بسیار اهمیت دارد. در ادامه به شرح عواملی در طراحی می پردازیم که در این شخصیت سازی نقش دارند.

طراحی وب سایت فروشگاهی

همانطور که در مقالات قبلی گفته بودیم، دسترسی آسان و مناسب کاربران، در فروشگاه های اینترنتی می توانید اهمیت فراوانی داشته باشد. در این مقاله به شرح عواملی می پردازیم که در ساده سازی دسترسی و افزایش قابلیت وب سایت نقش می آفرینند.

افزایش فروش وب سایت های فروشگاهی

هدف نهایی یک وب سایت فروشگاهی جذب بازدیدکننده بیشتر و در نهایت فروش بیشتر محصولات است. نحوه طراحی سایت می تواند تاثیر زیادی در روند فروش داشته باشد. با بکارگیری اصول و تغییراتی جزیی در طراحی، می توان تغییراتی بزرگ را در بازدهی یک وب سایت فروشگاهی ایجاد نمود. در این مقاله به چند نکته مهم که تجربه کاربری را در جهت بهبود تعامل با کاربر توسعه می دهد و در نهایت به بالا رفتن نرخ تبدیل کاربر به مشتری می انجامد، می پردازیم.

طراحی سایت مخصوص خانمها

زنان در مقایسه مردان دارای دیدگاههای متفاوتی در مورد رنگها و طرحها هستند. نوع چیدمان منزل و انتخاب رنگها معمولا بر عهده خانمها می باشد. آنها درک بهتری از رنگها داشته و تفاوت طیفهای مختلف رنگی را بهتر از آقایان درک کرده و به آن اهمیت می دهند. لذا در طراحی یک سایت حرفه ای مخصوص بانوان، می بایست این موارد را در نظر داشته و در انتخاب رنگ و نوع طراحی وسواس بیشتری به خرج داد. 

جستجو