چگونه آدرسی از سایت را در گوگل حذف کنیم

خیلی وقتها پیش می آید که آدرسی از سایت شما، برخلاف میلتان در گوگل ایندکس می شود، و یا آدرسهای تکراری برای یک مطلب وجود دارد که این مشکل برای سیستمهای مدیریت محتوا شایع است، البته این مشکل در سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا با استفاده از افزونه های موجود قابل حل است.

اهمیت بازاریابی شبکه های اجتماعی

منظور از بازاریابی شبکه های اجتماعی، روشی است که از وب سایتهای شبکه اجتماعی برای جلب توجه و افزایش ترافیک استفاده می گردد. رسانه های اجتماعی از نظر عملکرد و کاربرد با یکدیگر متفاوتند، برای مثال توییتر شبکه ای است که بر پایه ارسال پیام و اشترک و بروزرسانی پیامهای کاربران تکیه دارد و یا فیس بوک که یک شبکه اجتماعی قوی است که در آن کاربران به فعالیتهای مختلف مانند اشتراگ گذاری عکس، فیلم، ارتباط با یکدیگر و ... می پردازند.

با بروز رسانی جدید الگوریتم گوگل و معرفی الگوریتم مرغ مگس خوار، برای بازاریابان اینترنتی و فعالین حوزه تجارت الکترونیک این سؤال پیش می آید که در ادامه باید از چه استراتژی ای پیروی کنند. آیا سئو از بین رفته؟ آیا قوانین پاندا و پنگوئن هنوز پا برجاست؟ و ...

منظور از طراحی گرافیکی سایت ترکیبی از تصاویر، نوشته و رنگ ها می باشد که برای رساندن پیام سایت به بیننده مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با افزایش تعداد رقبا در دنیای وب مانند دنیای تبلیغات استفاده از این ترکیبات برای جلب توجه مخاطب اهمیت فراوانی پیدا کرده است. شما اهمیت طراحی گرافیکی را در همه مجلات، روزنامه ها و وب سایتها متوجه می شوید و اینکه چقدر ترکیب مناسب و استفاده بهینه از ترکیبات رنگ و تصویر می تواند توجه مخاطب را به موضوعی خاص جلب نماید. بدون استفاده از طراحی گرافیک رساندن پیام به مخاطب کاملا دشوار است.

وقتی کاربر کلمه ای را در گوگل جستجو می کند در صفحه جستجو با 10 وبسایت مرتبط با آن کلمه کلیدی مواجه می شود. بررسی ها نشان داده که موارد زیر باعث افزایش جذابیت لینک شما در بین 10 لینک نمایش داده شده گوگل می شود که در نتیجه مقدار کلیک کاربران به سایت شما بیشتر می گردد.

جستجو