اگر شما به عنوان طراحی سایت به دنبال راه حلی جهت ایجاد طراحی سایت ریسپانسیو باشید، بهترین راهکار ممکن استفاده از بوت استرپ می باشد. با بررسی وب سایت برندهای جدید و وب سایت های سازگار با موبایل که به خوبی طراحی شده اند، خواهید فهمید که اکثر آنها از بوت استرپ استفاده کرده اند. سهولت استفاده و انعطاف پذیری آن از جمله دلایل محبوبیت آن است.

بوت استرپ فریم ورکی توسعه یافته با ترکیبی از کدهای html, css و javascript است که در سال 2011 توسط تیم توییتر تولید گردیده است.

این فریم ورک با پشتیبانی از css3 و html5 تبدیل به استانداردی برای طراحان سایت جهت طراحی وب سایت ها و اپلیکیشن های تحت وب گردیده است. بوت استرپ توسط اکثر مرورگرها پشتیبانی می گردد و به درستی نمایش داده می شود، حتی اینترنت اکسپلور 8.

استفاده ترکیبی از جاوااسکریپت، سی اس اس و لایه بندی شبکه این فریم ورک، امکان پاسخگویی به هر رزولوشن و دستگاهی را فراهم می نماید. استفاده از بوت استرپ سرعت طراحی سایتها و وب اپلیکیشنها را بالا برده و با انعطاف پذیری فوق العاده ای که دارد، طراحان سایت را در طراحی وب سایت های متفاوت و کاربردی کمک می نماید.

از جمله خصوصیات آن می توان به سرعت بالا، امکان شخصی سازی کامل آن، یادگیری و کارکرد آسان، کاملا ریسپانسیو، سیستم شبکه ای لایه ها و مستندات کاربردی آن نام برد.

تیم طراحان توییتر به طور منظم اقدام به بروزرسانی این فریم ورک کرده و ویژگیهای منحصر بفردی را به آن اضافه می نمایند. لذا اگر شما طراح سایت هستید و به دنبال بهترین راهکار ممکن جهت طراحی سایت های ریسپانسیو حرفه ای می باشید، توصیه ما استفاده از این فریم ورک قدرتمند و بکارگیری آن در پروژه های طراحی سایت می باشد.

 


جستجو