طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، شخصی و سازمانی توسط گروه التج در تهران همراه با خدمات بازاریابی اینترنتی و سئو انجام می گیرد.

از مزایای طراحی سایت با این گروه، ارزیابی رقبا و تحلیل بازار کسب و کار شما در فضای مجازی بوده و موفقیت وب سایت شما را تحلیل خواهند نمود. این مسئله در کسب رتبه شما در موتورهای جستجو اهمیت فراوانی خواهد داشت.

گروه طراحی سایت در تهران

طراحی یک وب سایت حرفه ای

یک سایت حرفه ای می بایست بر اساس نیاز کاربران و هدف آن کسب و کار طراحی شده و به ایجاد یک رابط کاربری حرفه ای و در عین حال ساده جهت کسب بهترین تجربه کاربری تمرکز نمود.

گروه طراحی سایت التج با بهره گیری از ابزار تحلیل داده ها و تجربه چندین ساله در حوزه طراحی وب سایت، نسبت به خلق بهترین رابط کاربری و توسعه آن پافشاری نموده و راهبری کاربر و رساندن او به هدف، اصلی ترین دغدغه تیم طراحی می باشد.

 

طراحی وب سایت حرفه ای

 

به روز بودن دانش طراحی می تواند تاثیر فراوانی بر موفقیت یک وب سایت داشته باشد. استفاده از تکنولوژی روز و پیگیری روند طراحی روز دنیا از طرف ما اجرا می گردد و تا جای ممکن سعی می شود تا وب سایت های طراحی شده با اصول و مراحل طراحی سایت حرفه ای مطابقت داشته باشند.

ساخت و توسعه برند

طراحی سایت و حضور در فضای مجازی می تواند به ساخت و توسعه برند شما کمک بسزایی نماید. با طراحی اصولی و داشتن یک پلن بازاریابی دیجیتال حرفه ای، می بایست بازار هدف وب سایت را تعیین نموده و با راهکارهای ارائه شده توسط تیم ما، به هدف نهایی نزدیک تر شویم.

طراحی سایت های شرکتی

از جمله خدمات این گروه، طراحی سایت شرکتی با پشتیبانی ویژه و متمرکز بر استقلال مشتریان می باشد. از آنجا که تیم ما متمرکز بر بازاریابی دیجیتال کار طراحی سایت مشتریان را انجام می دهد، تحلیل رقبا و خدمات مربوط به سئو در تهران را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه خواهد داد.

امروزه کوچکترین دلیلی برای نداشتن یک وب سایت برای یک شرکت وجود ندارد. حضور نداشتن در اینترنت یعنی بزرگ شدن رقبا و سپردن فرصت به آنان. حتی اگر وب سایت شما رتبه ای در گوگل نداشته باشد و پلن و بودجه ای برای سئوی آن ندارید، وجود یک کاتالوگ آنلاین و دارای اطلاعات تماس برای شرکت شما کاملا ضروریست.

طراحی سایت های فروشگاهی

یکی دیگر از خدمات مهم این گروه طراحی وب سایت های فروشگاهی می باشد. امروزه فروشگاه های زیادی متولد می شوند و حتی هزینه های اولیه خود را نیز نمی توانند جبران کنند و به درآمد نمی رسند.

مشکل اصلی این فروشگاهها، عدم داشتن پلن بازاریابی و تمرکز بر بازار هدف و تحلیل رقباست. با توجه به رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی، داشتن یک پلن بازاریابی مناسب جهت برندینگ و حضور قدرتمند در بازاریابی دیجیتال الزامی می باشد.

سئو و کسب رتبه در موتورهای جستجو

یکی از دغدغه های کسانی که می خواهند کسب و کاری در اینترنت راه بیاندازند و وب سایتی برای کسب و کار خود طراحی کنند، کسب رتبه در صفحات اول گوگل می باشد.
گروه سئوی سایت التج، با تحلیل داده ها و تجربه کافی در حوزه سئو، می توانید کمک فراوانی به این دسته از وب سایت های نوپا نماید.

یک سایت تازه تاسیس بدون سئوو تبلیغات، هیچ مشتری نخواهد داشت و مانند یک مغازه در یک بن بست خلوت در شهر، هیچ مراجعه کننده ای نخواهد داشت. ولی با یک سئوی اصولی و حرفه ای می توان این وب سایت را در محل گذر هزاران نفر قرار داد.

سفارش طراحی سایت در تهران

برای سفارش طراحی سایت خود در تهران لطفا با گروه التج تماس حاصل نموده و برای مشاوره حضوری و تلفنی جهت بهره برداری از ارزان ترین راه موفقیت کسب و کار شما اقدام نمایید.


جستجو