بارها دیده شده که افراد برای شروع یک کسب و کار الکترونیک و یا راه اندازی وب سایت برای شرکت و کسب و کار، خواهان استفاده از ابزارهای موجود رایگان و یا ارزان قیمت برای طراحی و راه اندازی وب سایت خود می باشند به جای استفاده از یک شرکت طراحی سایت. طراحی و توسعه وب مانند هر صنعت دیگری حوزه کاملا تخصصی و فنی است که انجام اشتباهاتی کوچک می تواند کسب و کار شما را به بیراهه بکشاند.

 بارها با مشتریانی برخورد کرده ایم که قبلا سعی داشته اند خود وب سایت مورد نظر را طراحی و راه اندازی نمایند که پس از صرف هزینه زمانی زیاد و متقابلا صرف هزینه مادی، متاسفانه به اول راه بازگشته اند.

کار را به کاردان بسپارید

فرار کردن از هزینه های شرکت های طراحی سایت و خدمات مربوط به آنها می تواند منجر به صرف هزینه های زیاد و هدر رفتن زمان در بلند مدت بیانجامد. درست مثل آن چیزی که ما از درمان های خود سرانه در پزشکی داریم که به علت نبود شناخت کافی از بیماری و درمان آن، در نهایت منجر به خسارتهای جبران ناپذیری برای افراد می گردد.
همکاری و اخذ مشاوره از یک گروه یا شرکت طراحی سایت می تواند هزینه مادی و زمانی شما را در درازمدت کاهش داده و با بکار بردن اصول و استانداردهای این صنعت، منجر به موفقیت هر چه بیشتر وب سایت شما انجامد.

مسئله تکنیکی نیست

امروزه هر کسی می تواند با استفاده از ابزار و پلتفرم های موجود در بازار وب سایت راه اندازی نماید و جالب اینجاست که حتی خود طراحان سایت نیز در بسیاری موارد از همین ابزار استفاده می نمایند و از نظر تکنیکی با هم تناسب دارند. ولی تاکتیک هست که منجر به موفقیت و یا عدم موفقیت یک وب سایت می گردد.
استفاده تجربی وعلمی طراحان سایت در راه اندازی یک وب سایت، توسعه پلتفرم های آماده و پویایی بستر توسعه آنها، می تواند برگ برنده طراحان سایت در تضمین موفقیت یک وب سایت باشد. تجاربی که طی سالها آزمون و خطا بدست آمده را نمی توان جایگزین هیچ ترفند و میانبری در این حوزه نمود. البته انتخاب یک گروه خوب نیز اصولی دارد که می توانید در مقاله نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت مطالعه نمایید.
حال به 8 مزیت استفاده از طراحان سایت حرفه ای برای راه اندازی وب سایت ها می پردازیم:

افزایش نرخ تبدیل

با طراحی و راهبری بهتر کاربر منجر به افزایش نرخ تبدیل کاربران به مشتریان می شوید.

افزایش فروش

با ایجاد یک تجربه خرید راحت و سریع و طراحی حرفه ای می توانید فروش بیشتری از کالا و خدمات خود داشته باشید.

شروع پر قدرت

با طراحی و راه اندازی یک وب سایت حرفه ای از همان آغاز شروعی پرقدرت داشته باشید.

کاهش خسارت ها

کاهش خسارت مادی و زمانی ، بعلت استفاده صحیح از تجارب علمی و کاربردی طراخان سایت

بهبود بازاریابی آنلاین

بهبود اهداف بازاریابی آنلاین شما با رعایت اصول طراحی سایت حرفه ای مبتنی بر بازاریابی اینترنتی

علم و هنر یکجا

جذابیت بصری همراه با قابلیتهای فنی از خصوصیات یک وب سایت راه اندازی شده توسط یک تیم حرفه ای است.

پاسخگوی شما

حل مسائل و پرسشهای شما با ارائه بهترین راهکارهای ممکن

ارتباط حرفه ای

ایجاد ارتباط با یک تیم حرفه ای می تواند در آینده به پیشبرد اهداف و توسعه کسب و کارتان کمک شایانی نماید.

در پایان، مدیریت یک کسب و کار به اندازه کافی مشکل هست و با افزودن کارهای تخصصی به آن موجب پیچیدگی بیشتر این فرآیند خواهیم شد. لذا برون سپاری کارهای تخصصی و استفاده از متخصصین حرفه ای می تواند به بهبود موانع تجاری شما بیانجامد.
گروه تجارت الکترونیک اِلِتِج آماده همکاری با شما در زمینه طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیک می باشد.


جستجو