امروزه رشد و توسعه برند برای خیلی از کسب و کارها، بدون داشتن یک وب سایت امکان پذیر نیست. راه اندازی وب سایت نیز با گذر زمان برای هر کسی با وجود قالبهای آماده و سیستم های مدیریت محتوای رایگان امکان پذیر شده است. با استفاده از این ابزار می توان در هزینه های زمانی و مادی صرفه جویی کرد. ولی استفاده از طراحی اختصاصی دارای مزایایی است که در قالبهای آماده وجود ندارد. در ادامه به شرح این مزایا می پردازیم.

انعطاف و توسعه

معمولا مهمترین دلیلی که شرکتها مایل به طراحی سایت اختصاصی برای خود هستند، بهره وری و توسعه نامحدود آن در آینده است. شما با استفاده از قالبهای آماده مسلما محدودیتهایی را می پذیرید که در طراحی اختصاصی این محدودیت ها وجود ندارد. طراح سایت مطابق با سلیقه و نیاز شما وب سایت شما را طراحی کرده و آماده توسعه آن در آینده است.
اگر برنامه ای طولانی مدت جهت توسعه وب سایت خود ندارید، استفاده از قالبهای آماده می تواند به شما کمک نماید. ولی چنانچه برای توسعه وب سایت خود در آینده برنامه ریزی کرده اید و می خواهید وب سایتی حرفه ای با توجه به نیاز خود و کسب و کارتان ایجاد نمایید، می بایست از طراح سایت حرفه ای جهت انجام پروژه طراحی سایت خود استفاده نمایید.

سازگاری با برند

قالبهای آماده دارای محدودیت هایی هستند که نمی توان آنها را بطور 100% با کسب و کار شما وفق داد. به خصوص اگر شما و کارمندانتان آشنایی با کدینگ و شخصی سازی قالبها نداشته باشید. با استفاده از طراحی سایت اختصاصی می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود، وب سایتی حرفه ای لایق برند خود داشته باشید.

نمایش خلاقیت

قالبهای آماده عموما ظاهری یکپارچه دارند که نمی توان در آنها خلاقیتی ایجاد نمود. شما با طراحی سایت سفارشی و خلاق، می توانید تصویری بهتر و حرفه ای تر را به کاربران خود نشان دهید. با ایجاد طراحی خلاق بین خود و رقبایتان تفاوت ایجاد نمایید تا خدمات و محصولات شما از دید بازدیدکننده متمایز شوند.

تجربه کاربری مناسب

بزرگترین مسئله در استفاده از قالبهای طراحی سایت آماده، ایجاد یک تجربه کاربری مناسب و منحصر بفرد است. قالبهای آماده معمولا جهت فروش بیشتر، تمرکز بر زیبایی و جذابیت آن برای ترغیب مشتریان به خرید دارند. لذا گاها ایجاد تجربه کاربری خوب و تعامل با کاربر را فراموش می کنند. شما با طراحی سایت اختصاصی می توانید اطمینان یابید که وب سایت شما تجربه کاربری مناسبی را جهت ایجاد تعامل به کاربر القاء خواهد نمود.

به جزء مسائل بالا طراحی سایت توسط یک طراح و شرکت حرفه ای می تواند فواید زیادی داشته باشد که ما قبلا در مقاله مزایای همکاری با شرکتها و طراحان سایت حرفه ای مورد بحث قرار دادیم.

اگر برای آینده وب سایت خود برنامه ریزی کردید و می خواهید وب سایت شما از هر نظر حرفه ای باشد توصیه می کنیم از تجربیات طراحان سایت استفاده نموده تا موفقیت وب سایت شما تضمین گردد.

 


جستجو