طراح سایت حرفه ای نیازمندیها

امروزه وب سایت های نیازمندی و دایرکتوری با استفاده از اصول حرفه ای بازاریابی و با محدود کردن طبقه بندی و موقعیت جغرافیایی خود می توانند همانند قبل درآمد زا باشند. برای مثال محدود کردن طبقه بندی وب سایت نیازمندی ها فقط رستورانها و یا فقط برای حیوانات خانگی و حتی باز هم محدود کردن این طبقه بندی از نظر جغرافیایی به عنوان مثال فقط رستورانهای شهر شیراز و ...

شما با برنامه ریزی درست و پیروی از اصول بازاریابی می توانید مانند گذشته وب سایت درآمدزایی را در این حوزه راه اندازی نمایید. با توجه به گشترش روزافزون استفاده کاربران از دستگاههای موبایل و تبلت، ساخت اپلیکیشن برای وب سایت نیازمندی راه اندازی شده نیز می تواند به موفقیت تجاری شما بیانجامد.

طراحی سایت نیازمندی ها

گروه التج به عنوان یک طراح سایت، با توجه به بازار هدف شما آماده ارائه راهکارهای مختلف جهت موفقیت کسب و کار شما می باشد.

مشخصات سیستم نیازمندیهای گروه التج:

 1. طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو
 2. امکان اتصال به درگاه بانک ایران
 3. بخش مديريت کاملا اختصاصي و ويژه
 4. مديريت و کنترل سايت بصورت All Device
 5. سيستم خبرنامه ي خودکار
 6. سيستم جستجوي پيشرفته
 7. امکان تعريف فيلدهاي سفارشي
 8. سيستم منطقه بندي پيشرفته
 9. سيستم اختصاصي نقشه ها
 10. امکان راه اندازی سیستم امتیاز دهی
 11. مجموعه بندي نامحدود
 12. سيستم Editing بسيار گسترده
 13. سيستم پرداخت آگهي ها
 14. سيستم پرداخت آنلاين
 15. سيستم ارسال آسان
 16. سيستم زمان سنجي هوشمند
 17. داراي سيستم گسترده Bookmarking
 18. و ...

طراحی کاربر پسند

امروزه ایجاد طراحی کاربرپسند تاثیر زیادی در بالا رفتن نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری دارد و می تواند به رشد و درآمدزایی یک وب سایت نیازمندی کمک شایانی نماید. در طراحی سایت نیازمندی ها می بایست عملکرد کاربر پیش بینی شده و تا حد امکان راهبری او را در وب سایت هموار نمود. دوری از شلوغی های مرسوم این نوع وب سایت ها می تواند یک قدم بزرگ و رو به جلو در طراحی بهینه وب سایت تلقی گردد.

استفاده از طراحی تک یا دو ستونه و دوری از بنرهای تبلیغاتی بسیار در کناره وب سایت، می تواند حس بهتری از کار با وب سایت را به کاربر القاء نماید. انتخاب یک یا دو رنگ مناسب برای وب سایت خود و تبدیل آن به رنگ سازمانی برند خود نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است.

اهمیت نسخه موبایل (ریسپانسیو)

همچنین امروزه کاربران موبایل از سطح فعالیت بالایی در وب سایت ها برخوردارند، لذا می بایست نسخه ریسپانسیو و سازگار با موبایل وب سایت خود را بسیار بهینه و کاربرپسند طراحی نمود. پیشنهاد می شود با گوشی همراه خود به نمونه کار زیر مراجعه نموده و سطح دسترسی نسخه موبایل این وب سایت را تحلیل نمایید. منوهای طبقه بندی شده، و همچنین تولبار شناور در پایین وب سایت از عناصر مفید در این وب سایت هستند. 

فیلتر و جستجو

از مهمترین و کارآمدترین قسمتهای یک سایت نیازمندی ها، می توان به قسمت فیلتر و جستجوی آن اشاره نمود. این ابزار می بایست همیشه در دسترس کاربر بوده تا به راحتی بتواند محتوای مورد نیاز خود را جستجو و یا بر اساس طبقه بندی موجود، فیلتر نماید. با توجه به حجم بالای محتوا در این نوع از وب سایت ها، امکان جستجو و فیلتر نمودن آگهی ها از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد.

اپلیکیشن اندروید

کلیه وب سایت های نیازمندی طراحی شده توسط گروه التج قابلیت تبدیل به اپلیکیشن موبایل را دارد. در این روش وب سایت شما باحفظ تمام امکانات به اپلیکیشن اندروید تبدیل شده و آماده انتشار و ارائه به کاربران جهت دسترسی بهتر و سریع تر به سایت شما می گردد. با توجه به رشد روز افزون کاربران موبایل و استفاده از نرم افزارهای موبایل، طراحی و ساخت نسخه موبایل شما می تواند بازاریابی و درآمد وب سایت شما را کلا متحول نماید.

نمونه کار طراحی وب سایت نیازمندی ها: وب سایت کیش جو

دموی اپلیکیشن ساخته شده برای وب سایت کیش جو: دانلود