خدمات طراحی و ساخت سایت

گروه تجارت الکترونیک التج، ارائه کننده خدمات طراحی سایت حرفه ای برای شرکت ها، سازمانها و اشخاص فعال در حوزه کسب و کار آماده همکاری و مشاوره به شما می باشد.

خدمات این گروه در حوزه طراحی وب سایت بشرح ذیل است:

طراحی سایت های داینامیک

ارائه خدمات ساخت وب سايت داینامیک با قابلیت مدیریت تمام اجزای آن بدون داشتن دانش فنی برای مدیر سایت، یکی از خدمات گروه تجارت الکترونیک التج است. وب سایت های طراحی شده توسط گروه التج دارای پنل مدیریت پیشرفته جهت مدیریت مطالب، فایلها و رسانه های مربوط به وب سایت است که مدیر وب سايت پس از یک جلسه آموزش و دریافت سی دی آموزش پنل، براحتی قادر به مدیریت وب سایت خواهد بود.

طراحی کاربر پسند

امروزه استفاده از تکنیک طراحی تمیز (clean design) در دنیای وب بسیار متداول شده و رو به گسترش است. این نوع طراحی حرفه ای سعی بر کاهش شلوغی های مرسوم در سایت و تمرکز بر راهبری کاربر و رساندن آن به نقطه هدف دارد. همچنین امروزه کاربران با دستگاههای مختلف و با رزولوشنهای گوناگون به وبگردی می پردازند که طراحی مطابق با این دستگاهها (Responsive Web Design) نیز یکی از اصول طراحی گروه التج می باشد.

امروزه استانداردهای جهانی وب بطور مداوم در حال تغییر و بروزرسانی می باشد. گروه تجارت الکترونیک التج با بهره گیری از متخصصین بروز خود سعی بر مطابقت هر چه بیشتر وب سایتهای ساخته شده با استانداردهای روز جهان دارد.

ارائه سیستمهای مدیریت محتوا (cms)

سیستمهای مدیریت محتوای وب ، سیستمهایی تحت وب هستند که امکان مدیریت وب سایت را به مدیر سایت به آسانی برقرار می سازد. گروه تجارت الکترونیک التج بعنوان یکی از گسترش دهندگان سیستمهای مدیریت محتوای وب جهانی مانند جوملا و یا ورد پرس، آمادگی طراحی و اجرای پروژه های آنلاین بر اساس نیاز مشتری را با یکی از سیستمهای فوق دارد.

ثبت هاستینگ و دامنه به نام و مالکیت مشتری

ثبت هاستینگ و دامنه با مالکیت مشتریان و پنل کاربری اختصاصی، از دیگر خدمات گروه تجارت الکترونیک التج می باشد. مشتریان التج می توانند همزمان با سفارش خدمات طراحی و ساخت سایت ، اقدام به ثبت سفارش هاستینگ و دامنه خود نمایند.